CBR-gecertificeerde nascholing betonmortelchauffeurs

Veilig werken voor betonmortel chauffeurs. Tri-plus heeft een nascholingscursus ontwikkeld voor chauffeurs van betonmortel auto's.

​Met welke gevaren kom je tegen, zowel onderweg als op de bouwplaats?  Welke regels gelden op verschillende bouwplaatsen?  Hoe en wanneer gebruik je je persoonlijke beschermingsmiddelen?  Wat zijn de (milieu-)risico's van de stoffen waarmee je werkt? 
 
Allemaal vragen die vanuit een praktijkvoorbeeld (een rit met één van de deelnemende chauffeurs) worden opgepakt.  
 
De cursus is ontwikkeld voor één van onze klanten, maar kan ook voor andere bedrijven worden gegeven.  Door het certificaat van het CBR geldt de wordt de cursus ook erkend als een cursus waarmee de chauffeurs hun vakbekwaamheid kunnen onderhouden.
 
Meer informatie?   mail naar   info@tri-plus.nl
 

 Actueel

 

Twitter

Poll

Wordt in uw bedrijf het HNW (niet plaats en tijd gebonden werken) al toegepast?

Poll result chart

Aantal stemmen: 6